| Nato: | 21-12-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Bali Severnoe Siyanie |
| Padre: | ALGOL VERNIY VOLK |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,13% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ALGOL VERNIY VOLK- -COI: 20.66% |
![]() Farn z Věrné smečkyHD A -COI: 21.02% |
![]() Ceterach Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Bell Elly z Věrné smečkyHD C -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Cracovia Galicyjski WilkHD A ED 0COI: 18.38% |
![]() Brest z Deštné horyHD A -COI: 18.38% |
![]() Good Boy z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Intifada Malý BysterecHD A -COI: 24.53% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Bali Severnoe SiyanieHD A ED 0COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bastian Greyhound Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALGOL VERNIY VOLK | 6 | 4.17 | 25 | 25 (100%) | - | - | - | - | - |
| Farn z Věrné smečky | 6 | 4.67 | 28 | 26 (92.86%) | - | 3.85% | - | - | - |
| Ceterach Stín vlka | 2 | 5 | 10 | 8 (80%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 5 | 6.4 | 32 | 17 (53.13%) | 70.59% | 23.53% | 5.88% | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bastian Greyhound Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALGOL VERNIY VOLK | 25 | 56% | 44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Farn z Věrné smečky | 28 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ceterach Stín vlka | 10 | 80% | 20% | 62.5% | 100% | 67.2 cm | 63 cm | 108 | 53.3 | - | 106.3 | 53.1 | - |
| Dak Kollárov dvor | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 37.5% | 70.2 cm | 63.2 cm | 108 | 53.4 | - | 104.6 | 52.3 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dia Dakmat | 0,45304% | 9.375 | 21,27% | 27 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Agar Reolup | 0,33326% | 7.8125 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Arne z Města Henbrštajnů | 0,10943% | 4.6875 | 16,08% | 49 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 5.46875 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Adon Irpruš | 0,05712% | 3.90625 | 21,06% | 43 |
| COI TOTALE: | 1,95119% |