| Nato: | 29-10-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1113520 |
| Microchip: | 380260010108126 |
| Madre: | ALASKA |
| Padre: | FORESTA INCANTATA DENETHOR |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.50 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|||
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
![]() Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Césia Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
![]() Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() ALASKAHD A ED 0COI: 22.03% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() AYLAYUNAHD A ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() CAMA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ORESTA INCANTATA ROHIRRIM | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA DENETHOR | 4 | 5.25 | 21 | 2 (9.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ORESTA INCANTATA ROHIRRIM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA DENETHOR | 21 | 52.38% | 47.62% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ali Reolup | 1,77737% | 18.75 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Amálka od Buližníku CS | 2,62833% | 21.875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,32164% | 11.71875 | 12,32% | 38 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,26804% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,26391% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,52598% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 9 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 7,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 11.71875 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 7.03125 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,18229% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 3.90625 | 9,86% | 27 |
| COI TOTALE: | 7,01578% |