| Nato: | 19-04-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daaisy II od Úhoště |
| Padre: | Alan Ainar Iz Vitairii |
| Allevatore: | Raising Star |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raising Star Doch' Lesa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daaisy II od Úhoště | 4 | 6.75 | 27 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wickey | 7 | 5.29 | 37 | 10 (27.03%) | 90% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raising Star Doch' Lesa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daaisy II od Úhoště | 27 | 51.85% | 48.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wickey | 37 | 54.05% | 45.95% | 5% | 5.88% | 68 cm | 62 cm | 105.9 | 54.4 | - | 111.2 | 52.8 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Ali Reolup | 1,33303% | 17.1875 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 13.28125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,6 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 13.28125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,06255% | 4.6875 | 29,71% | 27 |
| COI TOTALE: | 4,1597% |