| Nato: | 19-04-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daaisy II od Úhoště |
| Padre: | Alan Ainar Iz Vitairii |
| Allevatore: | Raising Star |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raising Star Duh Lesa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alan Ainar Iz Vitairii | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Einar Girios dvasia | 8 | 5.5 | 44 | 28 (63.64%) | 7.14% | - | - | - | - |
| Jabberwock z Peronówki | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Gaius Dór | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raising Star Duh Lesa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alan Ainar Iz Vitairii | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Einar Girios dvasia | 44 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jabberwock z Peronówki | 18 | 66.67% | 33.33% | 25% | 33.33% | 68.3 cm | 62.5 cm | 109.8 | 55.1 | 0.7 | 108.1 | 55.2 | 0.7 |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Gaius Dór | 3 | 100% | - | 33.33% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Ali Reolup | 1,33303% | 17.1875 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 13.28125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,6 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 13.28125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,06255% | 4.6875 | 29,71% | 27 |
| COI TOTALE: | 4,1597% |