| Nato: | 01-07-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | DUDU' SAMAH AUTAPARAJ |
| Padre: | Angelo von Da Ma Kennel Wolf |
| Allevatore: | von Da Ma Kennel Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 32,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 62.90 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Angelo von Da Ma Kennel WolfHD B ED 0COI: 21.46% |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BELLE SISSI' AUTA PARAJHD C -COI: 19.41% |
![]() COSMO DANIEL ELITE FENICSHD A -COI: 17.53% |
![]() IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
|
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Dheer' Sybb de la Mollyniére de Lo'ScaleHD A -COI: 18.44% |
![]() Crying Wolf Sibir- -COI: 29.38% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
||
Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
||||
![]() Bubka de New FlameHD A -COI: 20.34% |
Xamky de New Flame- -COI: 15.67% |
|||
Kora z Litavské kotliny- -COI: 20.05% |
||||
![]() DUDU' SAMAH AUTAPARAJHD D -COI: 21.58% |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Di'samadu de la Mollyniere de Lo'ScaleHD B ED 0COI: 19.37% |
![]() BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE FARAHHD B -COI: 17.53% |
![]() IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
||
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chito von Da Ma Kennel Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Angelo von Da Ma Kennel Wolf | 2 | 8 | 16 | 9 (56.25%) | - | - | - | - | - |
| GIASONE OLIM PALUS | 14 | 6.21 | 87 | 27 (31.03%) | 37.04% | 18.52% | - | 3.7% | - |
| Gorbi Zlatá Palz | 3 | 8.67 | 26 | 12 (46.15%) | 75% | 16.67% | - | 8.33% | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Gaius Dór | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chito von Da Ma Kennel Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Angelo von Da Ma Kennel Wolf | 16 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GIASONE OLIM PALUS | 87 | 52.87% | 47.13% | 4.35% | 2.44% | 68 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gorbi Zlatá Palz | 26 | 42.31% | 57.69% | 18.18% | 6.67% | 67 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Gaius Dór | 3 | 100% | - | 33.33% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | GIASONE OLIM PALUS | 12,7925% | 50 | 21,19% | 87 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ajša ze Součkova dvora | 0,93592% | 12.5 | 22,92% | 25 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | IRISLORIS | 0,89695% | 12.5 | 21,6% | 23 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 4,5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,75556% | 17.1875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,28267% | 10.15625 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 15,94196% |