| Datum narození: | 21-03-2018 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Aprilia Kuklík |
| Otec: | Armin Echelon Wolf |
| Chovatel: | Echelon Wolf |
| Majitel: | - |
| Původ: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 38,76% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.36 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() Armin Echelon Wolf- -COI: 18.45% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
![]() Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Alf od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
Adria Salex CS- -COI: 1.78% |
||||
![]() Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Gyra z Pohraniční stráže- -COI: 26.03% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Aprilia KuklíkHD A -COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aprilia KuklíkHD A -COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
![]() Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
Abe z Molu CSHD C -COI: 10.83% |
||
Bona Heol CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
|||
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rony Echelon Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Armin Echelon Wolf | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Alf od Pavlišina CS | 3 | 6 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rony Echelon Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Armin Echelon Wolf | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alf od Pavlišina CS | 18 | 50% | 50% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 1 | Aprilia Kuklík | 25,65579% | 75 | 18,13% | 9 |
| 3 | ♂ 4,7 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 8.59375 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 5.46875 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| CELKOVÝ COI: | 26,24874% |