| Nato: | 20-07-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Falca Vlčí tlapka |
| Padre: | Calwen Hanibal Lektr Tawy |
| Allevatore: | The Moon Moon |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.96 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Calwen Hanibal Lektr TawyHD A ED 0COI: 18.94% |
![]() Argo z Novobělské kotlinyHD A ED 0COI: 22.44% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Brita z Hvozdecké kotlinyHD A -COI: 18.32% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Keli z Litavské kotlinyHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Cassiopeia Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
![]() Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Falca Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 21.97% |
![]() FEERSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CUMAHD A ED 0COI: 19.18% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
DIRAN- -COI: 19.76% |
|||
EVA- -COI: 28.86% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
![]() Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
Astor z Javorinskej- -COI: 25.80% |
|
Eggy od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
![]() Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ascaris The Moon Moon | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Falca Vlčí tlapka | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Aileen Vlčí tlapka | 3 | 7 | 21 | 20 (95.24%) | 60% | 15% | 5% | 10% | 10% |
| Gira Dakmat | 3 | 8 | 24 | 15 (62.5%) | 73.33% | 6.67% | 6.67% | 6.67% | 6.67% |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ascaris The Moon Moon | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Falca Vlčí tlapka | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aileen Vlčí tlapka | 21 | 42.86% | 57.14% | 77.78% | 50% | 69.9 cm | 64.3 cm | 107 | 54.8 | - | 108.5 | 54.4 | - |
| Gira Dakmat | 24 | 58.33% | 41.67% | 57.14% | 60% | 68.9 cm | 63.5 cm | 105.5 | 53.8 | - | 112.7 | 55.6 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Borka II z Rosíkova CS | 0,23985% | 7.8125 | 25,57% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 7.03125 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 0,68773% |