| Nato: | 27-12-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2140630 |
| Microchip: | 380260160161935 |
| Madre: | ALASKA DEL PARCO NATURALE |
| Padre: | BALTO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | ROMANI GIOVANNI |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 33,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: | 3298407007 |
![]() BALTO- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ALASKA DEL PARCO NATURALE- -COI: 31.62% |
![]() VOLK- -COI: 32.70% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() UMA- -COI: 23.01% |
![]() AXEL- -COI: 23.35% |
MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
||
REYA- -COI: 19.59% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
|||
ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() ARIEL- -COI: 23.80% |
![]() BALTO- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
COULD- -COI: 20.06% |
|
ZANA- -COI: 25.23% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
|||
ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
||||
![]() ARWENHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
||
MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
|||
ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DALIA DEL PARCO NATURALE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA DEL PARCO NATURALE | 3 | 2.33 | 7 | 5 (71.43%) | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 3 | 5.67 | 17 | 2 (11.76%) | - | 100% | - | - | - |
| ARWEN | 2 | 5.5 | 11 | 7 (63.64%) | 14.29% | - | - | - | - |
| VELKA PASSO DEL LUPO | 4 | 4 | 16 | 2 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 6 | 4.67 | 28 | 10 (35.71%) | 70% | 30% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DALIA DEL PARCO NATURALE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA DEL PARCO NATURALE | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 17 | 41.18% | 58.82% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARWEN | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VELKA PASSO DEL LUPO | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 28 | 50% | 50% | 7.14% | 14.29% | 72 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 1 - ♀ 3 | BALTO | 12,8058% | 62.5 | 21,36% | 9 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6,7 | Issar Kollárov dvor | 0,83347% | 14.84375 | 26,15% | 35 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,6,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 10.9375 | 16,29% | 81 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7,7,7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,61066% | 12.5 | 18,51% | 30 |
| 8 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7,7,7,7,7 | CUTT | 0,52881% | 11.71875 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 8.59375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Bron Vlčí stezka | 0,05613% | 4.6875 | 19,24% | 33 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | OLGA | 0,05401% | 4.6875 | 16,77% | 28 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 5.46875 | 21,74% | 22 |
| COI TOTALE: | 15,65825% |