| Nato: | 04-10-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO215099 |
| Microchip: | 380260160121281 |
| Madre: | BRENIN |
| Padre: | FEBO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,77% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FEBO- -COI: 22.43% |
![]() ARTHUR- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() CARA- -COI: 20.48% |
![]() ROCCO- -COI: 30.22% |
![]() LUPO- -COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() LULA- -COI: 19.18% |
GRIGIONE- -COI: 23.54% |
|||
AYAX- -COI: 19.39% |
||||
![]() PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.22% |
![]() ANKHHD A ED 0COI: 20.79% |
Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
||
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() GINGEREA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() BRENIN- -COI: 24.47% |
![]() FREDDY MERCURYHD B ED 0COI: 21.59% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() OKIRA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 28.75% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
||||
![]() ANITA- -COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRENIN | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| ANITA | 3 | 6 | 18 | 2 (11.11%) | 50% | - | 50% | - | - |
| BRINA | 3 | 4.67 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| FLY | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| DAUNA | 5 | 6.2 | 31 | 10 (32.26%) | 70% | 30% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRENIN | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANITA | 18 | 27.78% | 72.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRINA | 14 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLY | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAUNA | 31 | 51.61% | 48.39% | 6.25% | 13.33% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4,6,7 | Ambra Vlčí naděje | 2,06829% | 19.53125 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,48572% | 10.15625 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,3833% | 10.15625 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,7 | Cira Volání rodu | 0,11165% | 10.9375 | 18,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | CLOVER | 0,11103% | 6.25 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 7.8125 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,11109% | 5.46875 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7,7 | CUTT | 0,05288% | 7.03125 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,05238% | 3.90625 | 11,78% | 34 |
| COI TOTALE: | 3,48533% |