| Born: | 03-12-2019 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Ember Vikvel wolf |
| Father: | Obi-wan Malý Bysterec |
| Breeder: | Vikvel Wolf |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,79% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.32 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A62 M5 Og P3 Xv56,45 Xf109,68 Xh0,688 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Cha Leica Vikvel Wolf x Wiking z Krotkovského dvora 2024-12-04 | |||||
| Apollo Vlk z Hradu Čičva ♂ | - | - | - | - | |
| Aramis Vlk z Hradu Čičva ♂ | - | - | - | - | |
| Arthos Vlk z Hradu Čičva ♂ | - | - | - | - | |
| Arabella Vlk z Hradu Čičva ♁ | - | - | - | - | |
| Ariel Arwen Vlk z Hradu Čičva ♁ | - | - | - | - | |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cha Leica Vikvel Wolf | 1 | 5 | 5 | 5 (100%) | - | - | - | - | - |
| Ember Vikvel wolf | 5 | 3.8 | 19 | 13 (68.42%) | 61.54% | - | - | - | - |
| Ajša Vikvel wolf | 3 | 3.67 | 11 | 5 (45.45%) | 100% | - | - | - | - |
| Jasa spod Ďumbiera | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 25% | 18.75% | 6.25% | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cha Leica Vikvel Wolf | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ember Vikvel wolf | 19 | 68.42% | 31.58% | 30.77% | 50% | 66.3 cm | 63.7 cm | 110.1 | 55.5 | 0.7 | 109.4 | 57.1 | 0.7 |
| Ajša Vikvel wolf | 11 | 36.36% | 63.64% | 50% | 42.86% | 67.5 cm | 62.7 cm | 110.4 | 54.8 | 0.6 | 109.6 | 55.8 | 0.7 |
| Jasa spod Ďumbiera | 10 | 60% | 40% | 33.33% | 75% | 67 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.7 | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 36 | 66.67% | 33.33% | 20.83% | 16.67% | 67.6 cm | 61 cm | - | - | - | 116 | 54 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Askia Slnečný dvor | 3,74027% | 25 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Enor Malý Bysterec | 0,93249% | 12.5 | 23,02% | 45 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,42615% | 9.375 | 21,02% | 36 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Artex Radov dvor | 0,24057% | 7.8125 | 25,81% | 13 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,6 | Elbow zo Sennej | 0,35035% | 10.15625 | 20,49% | 21 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,15953% | 8.59375 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aja Frovan | 0,11805% | 4.6875 | 22,43% | 11 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asta od Grandtnerov CS | 0,11626% | 4.6875 | 19,86% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 7.8125 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| COI TOTAL: | 6,92809% |