| Nato: | 08-11-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Helza z Blatnických vinic |
| Padre: | Sandy od Úhoště |
| Allevatore: | Jižní strana ráje |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Sandy od ÚhoštěHD A -COI: 17.83% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
![]() Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
Abe z Molu CSHD C -COI: 10.83% |
||
Bona Heol CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
|||
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
![]() Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||
Cinda Jimili CSHD B -COI: 17.98% |
||||
![]() Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Helza z Blatnických vinic- -COI: 19.27% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
![]() Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Atos Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||
Ada Hreškov dvor CS- -COI: 10.24% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Cassy z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Azor Jižní strana ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sandy od Úhoště | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Hero od Úhoště | 7 | 5.43 | 38 | 21 (55.26%) | 76.19% | 4.76% | 19.05% | - | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Azor Jižní strana ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sandy od Úhoště | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero od Úhoště | 38 | 44.74% | 55.26% | 52.94% | 47.62% | 67.6 cm | 63 cm | 109.3 | 53.3 | - | 109.4 | 53.7 | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 5 | Ko-Ko z Molu Es | 1,73232% | 28.125 | 15,98% | 40 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,88869% | 15.625 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 15.625 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Ajša Dar přírody CS | 0,42742% | 10.15625 | 10,79% | 14 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 8.59375 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,05807% | 3.90625 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,05355% | 3.90625 | 10,08% | 20 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 3,83288% |