| Nato: | 31-10-2007 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ko-Ko z Molu Es |
| Padre: | Hero od Úhoště |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65,5 E1 Od P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Sandy od Úhoště x Helza z Blatnických vinic 2015-11-08 | |||||
| Azor Jižní strana ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandy od Úhoště | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Hero od Úhoště | 7 | 5.43 | 38 | 21 (55.26%) | 76.19% | 4.76% | 19.05% | - | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandy od Úhoště | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero od Úhoště | 38 | 44.74% | 55.26% | 52.94% | 47.62% | 67.6 cm | 63 cm | 109.3 | 53.3 | - | 109.4 | 53.7 | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Cita z Doušova dvora CS | 0,19531% | 6.25 | 0% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bary z Rosíkova CS | 0,2079% | 6.25 | 6,46% | 55 |
| 4 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 29 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,31934% | 32.8125 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,30617% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 6,6,6,6 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,43316% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 5,96574% |