| Nato: | 18-11-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO10144371 |
| Microchip: | 380260000210834 |
| Madre: | ARIMMINUM HARWEN |
| Padre: | DRYAS |
| Allevatore: | LO SPIRITO DEL LUPO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|||
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| GALADYEL x FELUWOLF ZEUS 2014-09-28 | |||||
| NINALUPISINASCE ♁ | - | - | - | - | |
| AKI ♂ | - | - | - | - | |
| ARES ♂ | - | - | - | - | |
| DAKOTA ♁ | - | - | - | - | |
| TYSON ♂ | - | - | - | - | |
| SHORA ♁ | - | - | - | - | |
| TALA ♁ | - | - | - | - | |
| THOR ♂ | - | - | - | - | |
| BYRON ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GALADYEL | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM HARWEN | 4 | 7.25 | 29 | 9 (31.03%) | 44.44% | 33.33% | 22.22% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GALADYEL | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM HARWEN | 29 | 48.28% | 51.72% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,96493% | 13.28125 | 12,32% | 32 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,5 | Brita od Pavlišina CS | 0,60764% | 10.15625 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aska Jimili CS | 0,10772% | 4.6875 | 12,42% | 33 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,15467% | 11.71875 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 8.59375 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,16082% | 5.46875 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ara Vopa CS | 0,05422% | 3.90625 | 12,4% | 19 |
| COI TOTALE: | 3,61963% |