| Born: | 18-11-2009 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO10144370 |
| Microchip: | 380260000215775 |
| Mother: | ARIMMINUM HARWEN |
| Father: | DRYAS |
| Breeder: | FRESIA ALESSANDRO |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|||
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLD x HYPNOTIC SHALIMAR LADY WOLF LUPIMAX 2016-08-31 | |||||
| ANNICK GOUTAL EAU D'HADRIEN ♁ | - | - | - | - | |
| AMOUR JAMAIS ♂ | - | - | - | - | |
| ANAKIN SKYWALKER ♂ | - | - | - | - | |
| AMOR HERMES ♂ | - | - | - | - | |
| ALYSSA ASHLEY ALPHA SPIRIT ♁ | - | - | - | - | |
| ARMY OF LOVERS HADES ♂ | - | - | - | - | |
| AMOUGE NAVAJO ♂ | - | - | - | - | |
| ANAIS LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internazionale di Genova Giudice: Poggesi Manola (I) |
19-11-2011 | Open class | 1 | ris. CAC |
|||
| Internazionale di Alessandria Giudice: Ma?‚gorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) |
01-05-2012 | Open class | Eccellente | 1 | Ris. CAC, Ris. CACIB |
||
| WDS 2015 Giudice: Kavcic Marija ( Male + BOB ) & MOLINARI CARLA (F) |
14-06-2015 | Open class | Molto buono | - | |
||
| Raduno di Sanremo Giudice: Bezzecchi Giulio |
14-11-2015 | Open class | 3 | |
|||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GOLD | 1 | 8 | 8 | 7 (87.5%) | - | - | - | - | - |
| DRYAS | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GOLD | 8 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DRYAS | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,96493% | 13.28125 | 12,32% | 32 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,5 | Brita od Pavlišina CS | 0,60764% | 10.15625 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aska Jimili CS | 0,10772% | 4.6875 | 12,42% | 33 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,15467% | 11.71875 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 8.59375 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,16082% | 5.46875 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ara Vopa CS | 0,05422% | 3.90625 | 12,4% | 19 |
| COI TOTAL: | 3,61963% |