| Nato: | 01-10-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO19210647 |
| Microchip: | 380260160049138 |
| Madre: | ALIXDEMOUSTIER |
| Padre: | SCAR VILLA LOBOS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() SCAR VILLA LOBOS- -COI: 11.10% |
![]() ARAMIS- -COI: 0.00% |
![]() ARIMMINUM THORHD A -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AIKA- -COI: 0.00% |
- |
- |
||
- |
||||
- |
- |
|||
- |
||||
![]() ALASKA- -COI: 21.87% |
![]() EGON- -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
ATOS- -COI: 21.22% |
|
LUNA- -COI: 16.58% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
||||
![]() ARISKA- -COI: 23.43% |
![]() GAR- -COI: 18.99% |
ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
||
YAIKA- -COI: 22.04% |
||||
![]() SIRIA- -COI: 21.91% |
ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
|||
LIRA- -COI: 21.38% |
||||
![]() ALIXDEMOUSTIERHD B ED BLCOI: 25.05% |
![]() WOTANHD A ED 0COI: 24.16% |
![]() LEONIDA- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() HELLY PASSO DEL LUPO- -COI: 23.71% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() EDA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() WILKAHD B ED 0COI: 21.88% |
![]() PRISKO PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.82% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() SIOUX PASSO DEL LUPOHD A -COI: 21.43% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() EFRIE VILLA ANDREI- -COI: 26.53% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() QUINNY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
NENSYHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WOLFGANG | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SCAR VILLA LOBOS | 2 | 7.5 | 15 | 2 (13.33%) | - | 50% | 50% | - | - |
| ARAMIS | 1 | 9 | 9 | 7 (77.78%) | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM THOR | 5 | 5 | 25 | 2 (8%) | 100% | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 11 | 6.18 | 68 | 11 (16.18%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 14 | 6.07 | 85 | 8 (9.41%) | 50% | 25% | - | 12.5% | 12.5% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WOLFGANG | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SCAR VILLA LOBOS | 15 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAMIS | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM THOR | 25 | 44% | 56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 68 | 50% | 50% | 2.94% | 11.76% | 67 cm | 61.5 cm | - | - | - | 111.5 | 55.7 | - |
| Crying Wolf Merlin | 85 | 44.71% | 55.29% | 2.63% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,32381% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | GREYWOLF PASSO DEL LUPO | 0,1059% | 4.6875 | 23,88% | 31 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 7.03125 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,6 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,05339% | 7.03125 | 13,15% | 15 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6,7 | CLOVER | 0,11103% | 8.59375 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,10496% | 6.25 | 20,03% | 38 |
| COI TOTALE: | 1,14065% |