| Born: | 26-09-2019 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Capa Negra Lupus Ardor |
| Father: | Casper z Bačovej svorky |
| Breeder: | Lupus Ardor |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.78 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A67,5 I4 Of P3 Xv56,3 Xf111,11 Xh0,765 |
| Contact: |
![]() Casper z Bačovej svorkyHD A ED 0COI: 24.86% |
![]() Ian Gillan von der WolfsschleifeHD A -COI: 23.74% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Niya spod ĎumbieraHD B -COI: 24.94% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
![]() Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
Aron Vlčie údolieHD A ED 0COI: 19.05% |
|
Bekky Kollárov dvor- -COI: 28.56% |
||||
![]() Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
|
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
Ural z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
|||
Ciba Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lupo Legendario Lupus Ardor | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Casper z Bačovej svorky | 3 | 3.67 | 11 | 8 (72.73%) | 75% | - | 25% | - | - |
| Ian Gillan von der Wolfsschleife | 5 | 5.4 | 27 | 18 (66.67%) | 55.56% | 5.56% | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lupo Legendario Lupus Ardor | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Casper z Bačovej svorky | 11 | 18.18% | 81.82% | 50% | 66.67% | 67 cm | 62.2 cm | 111.1 | 56.3 | 0.8 | 107.2 | 53.9 | 0.7 |
| Ian Gillan von der Wolfsschleife | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 26.67% | 67.5 cm | 62.5 cm | 107.4 | 54.1 | 0.6 | 109.2 | 55.2 | 0.6 |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Dixon Radov Dvor | 0,92947% | 15.625 | 23,87% | 19 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,33298% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Drina Trenčan | 0,24482% | 7.03125 | 25,8% | 16 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 6.25 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Flora Ruskov Dvor CS | 0,05446% | 4.6875 | 12,29% | 19 |
| COI TOTAL: | 2,26662% |