| Nato: | 26-07-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO19167719 |
| Microchip: | 380260140195275 |
| Madre: | LUPIMAX DEW |
| Padre: | BALZAC DE CHAMPBAS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.12 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BALZAC DE CHAMPBASHD A ED 0COI: 21.80% |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() LUNA- -COI: 21.38% |
![]() YUMA- -COI: 19.53% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ARIMMINUM UTEHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() LUNA- -COI: 19.55% |
![]() EDGARDWOLF- -COI: 20.78% |
Heatcliff z Molu Es- -COI: 18.41% |
||
Cilka z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() ARIMMINUM CHLOUBADEWOLF- -COI: 19.44% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() LUPIMAX DEWHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TOVARISCH SIRIUS L'AURORA DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALZAC DE CHAMPBAS | 2 | 4 | 8 | 5 (62.5%) | 80% | - | - | - | - |
| LAARS | 4 | 6.75 | 27 | 16 (59.26%) | 62.5% | 18.75% | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 7 | 5.29 | 37 | 14 (37.84%) | 71.43% | 21.43% | 7.14% | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TOVARISCH SIRIUS L'AURORA DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALZAC DE CHAMPBAS | 8 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LAARS | 27 | 59.26% | 40.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 37 | 62.16% | 37.84% | 4.35% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Aron Malý Bysterec | 0,45927% | 9.375 | 21,74% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5 | Cira Volání rodu | 0,22331% | 10.9375 | 18,16% | 19 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 5.46875 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Juna Hlas divočiny CS | 0,05238% | 5.46875 | 11,78% | 34 |
| COI TOTALE: | 3,49604% |