| Born: | 07-06-2019 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO19151521 |
| Microchip: | 380260101347679 |
| Mother: | JUNGLE JIULIA OLIM PALUS |
| Father: | ACHELA |
| Breeder: | - |
| Owner: | PAOLINI CLAUDIA |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,46% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.71 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
3801706389
|
![]() ACHELAHD A ED 0COI: 21.24% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
||||
![]() ARIMMINUM MIRA- -COI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() JUNGLE JIULIA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
![]() Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Alf od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
Adria Salex CS- -COI: 1.78% |
||||
![]() Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Gyra z Pohraniční stráže- -COI: 26.03% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Test | Date | Place | rating |
|---|---|---|---|
| SVP 1 (40 km) | 24-10-2021 | Brescello | Superata |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazionale Isernia Giudice: Vincenzo Parmiciano |
06-09-2020 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
| Internazionale di Fermo Giudice: Maffezioni Bruno |
18-07-2021 | Open class | Eccellente | 1 | |
||
| Internazionale di Fabriano Giudice: BURATTI PIERLUIGI |
30-07-2021 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
| Internazionale Vallesina Giudice: VULLO JOHN |
31-07-2021 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
| Internazionale di Ancora Giudice: Gabrielli Mondo Maria Teresa |
01-08-2021 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
| Internazionale di Roma Giudice: Bottagisio Pietro |
14-11-2021 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Raduno Nazionale Bologna Giudice: Birk Carsten |
04-12-2021 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Nazionale Bologna Giudice: Cuccillato Alberto |
05-12-2021 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Raduno di Cantalupo Ligure Giudice: Coriddi Simona |
19-12-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Raduno di Cesena Giudice: JANCIK LEOS |
29-01-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Nazionale di Volterra Giudice: Palacin Cabanas Alejandro |
12-03-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| NAZIONALE SAN MARINO Giudice: Rodriguez W. |
10-09-2023 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
| Internazionale San Marino Giudice: SAYAMA H. (JPN) |
10-09-2023 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEON EZECHIELELUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ACHELA | 1 | 1 | 1 | 1 (100%) | 100% | - | - | - | - |
| EZECHIELE OLIM PALUS | 12 | 5.92 | 71 | 34 (47.89%) | 52.94% | 8.82% | 2.94% | 2.94% | - |
| Gorbi Zlatá Palz | 3 | 8.67 | 26 | 12 (46.15%) | 75% | 16.67% | - | 8.33% | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Gaius Dór | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEON EZECHIELELUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ACHELA | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EZECHIELE OLIM PALUS | 71 | 50.7% | 49.3% | 2.78% | 2.86% | 67 cm | 63 cm | 110.4 | 55.2 | - | 108.7 | 55.6 | 0.6 |
| Gorbi Zlatá Palz | 26 | 42.31% | 57.69% | 18.18% | 6.67% | 67 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Gaius Dór | 3 | 100% | - | 33.33% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 2 | Carr Malý Bysterec | 3,6809% | 31.25 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 6.25 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 4.6875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| COI TOTAL: | 6,45978% |