| Nato: | 04-06-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO19149860 |
| Microchip: | 380260101347707 |
| Madre: | ALICE |
| Padre: | GIOY DEI LUPI DI GUBBIO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | PAOLINI CLAUDIA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,88% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.27 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3801706389
|
GIOY DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED BLCOI: 19.79% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Xezbeth z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ibona Radov DvorHD A -COI: 19.46% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Doris Kysucká hviezda- -COI: 22.66% |
||||
![]() ALICEHD A ED 0COI: 21.24% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
||||
![]() ARIMMINUM MIRA- -COI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| KARTIKA EZECHIELE LUPO x BAITEN KAITOS 2022-11-03 | |||||
| QUENTIN EZECHIELE LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| QHAILASH EZECHIELE LUPO ♁ | - | - | - | - | |
| QUARK EZECHIELE LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| Q-STAR EZECHIELE LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| QUAZAR EZECHIELE LUPO ♂ | - | - | - | - | |
| KARTIKA EZECHIELE LUPO x VLKNIJUS WOLF LUPI DI MONTEMORELLO 2023-11-25 | |||||
| REYKA EZECHIELELUPO ♁ | - | - | - | - | |
| RAFFAELLA EZECHIELELUPO ♁ | - | - | - | - | |
| ROCCO EZECHIELELUPO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| RIHANNA EZECHIELELUPO ♁ | - | - | - | - | |
| KARTIKA EZECHIELE LUPO x PITHUNDER EZECHIELELUPO 2024-11-18 | |||||
| SHOGUN EZECHIELELUPO ♂ | - | - | - | - | |
| SID EZECHIELELUPO ♂ | - | - | - | - | |
| SANDY EZECHIELELUPO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| SALLY EZECHIELELUPO ♁ | - | - | - | - | |
| Prova | Data | Luogo | Qualifica |
|---|---|---|---|
| SVP 1 (40 km) | 25-09-2021 | Grosseto | Superata |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internazionale di Fabriano Giudice: BURATTI PIERLUIGI |
30-07-2021 | Open class | Eccellente | 1 | |
||
| Internazionale Vallesina Giudice: VULLO JOHN |
31-07-2021 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Internazionale di Ancora Giudice: Gabrielli Mondo Maria Teresa |
01-08-2021 | Open class | Eccellente | 1 | ris. CAC |
||
| Raduno di Avellino (AV) Giudice: DI COLA AGOSTINO |
27-11-2021 | Working class | Eccellente | 4 | |
||
| Nazionale di Avellino Giudice: Ceccarelli Maria |
28-11-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOS |
||
| Raduno di Cantalupo Ligure Giudice: Coriddi Simona |
19-12-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Es. Internazionale di Fermo Giudice: MAFFEZZONI BRUNO |
17-07-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
| Nazionale Fano Giudice: Maria Teresa Gabrielli Mondo |
30-07-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| INTERNAZIONALE DI GORIZIA Giudice: BURATTI PIERLUIGI |
14-08-2022 | Working class | Eccellente | 2 | |
||
| Internazionale Roma Giudice: Manola Poggesi |
17-09-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
| NAZIONALE SAN MARINO Giudice: Rodriguez W. |
10-09-2023 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KARTIKA EZECHIELE LUPO | 3 | 4.33 | 13 | 4 (30.77%) | - | - | - | - | - |
| ALICE | 1 | 8 | 8 | 3 (37.5%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MIRA | 1 | 8 | 8 | 4 (50%) | 75% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BLAZE OF GLORY | 6 | 3.83 | 23 | 11 (47.83%) | 90.91% | 9.09% | - | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 7 | 5.71 | 40 | 25 (62.5%) | 84% | 16% | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KARTIKA EZECHIELE LUPO | 13 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALICE | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM MIRA | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BLAZE OF GLORY | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 40 | 35% | 65% | - | 7.69% | - | 62.5 cm | - | - | - | 108.8 | 56 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 18.75 | 18,21% | 91 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Ambra Vlčí naděje | 2,68319% | 21.875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Athos Chocholan | 0,11536% | 6.25 | 19,29% | 21 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 6.25 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 5,95837% |