| Nato: | 01-06-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO19142068 |
| Microchip: | 380260101392365 |
| Madre: | NIMA' |
| Padre: | ADE LUPIDIMONTECASTRO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,93% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ADE LUPIDIMONTECASTRO- -COI: 24.68% |
![]() TRE QUARTI DI LUNA TALETEHD A ED 0COI: 28.51% |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
INDUK- -COI: 17.00% |
ICA- -COI: 19.39% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() THESS L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
|||
BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() ASHA NAKOMAHD A ED 0COI: 22.40% |
![]() PAVEL- -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
ATOS- -COI: 21.22% |
|
LUNA- -COI: 16.58% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
||||
![]() SIDEWINDER VON RUDEWOLF- -COI: 35.01% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() WALLRIVERRUDEWOLFHD B ED 0COI: 25.08% |
HADEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
|||
DYUMA- -COI: 21.51% |
||||
![]() NIMA'- -COI: 25.06% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JULIUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ADE LUPIDIMONTECASTRO | 3 | 5.33 | 16 | 2 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| TRE QUARTI DI LUNA TALETE | 4 | 3.75 | 15 | 12 (80%) | - | 8.33% | 8.33% | - | - |
| QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO | 8 | 4.63 | 37 | 7 (18.92%) | 57.14% | 14.29% | - | - | - |
| LUPO | 10 | 5.2 | 52 | 5 (9.62%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| INDUK | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JULIUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ADE LUPIDIMONTECASTRO | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TRE QUARTI DI LUNA TALETE | 15 | 46.67% | 53.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO | 37 | 59.46% | 40.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 52 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | ANYANKA | 0,40707% | 14.0625 | 21,03% | 32 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 3 | NAZKA | 0,22043% | 13.28125 | 20% | 47 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,52576% | 17.96875 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,73471% | 11.71875 | 20,03% | 38 |
| 12 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 4,6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 1,00265% | 17.96875 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Carmen Vlčí stezka | 0,11323% | 7.03125 | 19,83% | 26 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22206% | 10.15625 | 18,51% | 30 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,5 | CUTT | 0,21152% | 10.15625 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | LEGRA | 0,21431% | 6.25 | 17,11% | 42 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6 | CLOVER | 0,3886% | 10.15625 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,05454% | 6.25 | 18,64% | 48 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 3.90625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Aran Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 26 |
| COI TOTALE: | 5,20685% |