| Nato: | 08-02-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1962001 |
| Microchip: | 380260043831279 |
| Madre: | BELLA |
| Padre: | LAPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.05 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() LAPO- -COI: 20.34% |
![]() BALU'- -COI: 21.50% |
![]() MARTE- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() SPEEDY- -COI: 20.51% |
![]() VLADHD B -COI: 17.33% |
TAKODAHD A ED 0COI: 17.11% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() DEMY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() MARILYN LUPI DEL MONTALE- -COI: 20.44% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
|
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
||||
![]() NEVEA LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BELLA- -COI: 22.17% |
![]() TRE QUARTI DI LUNA ASLAN- -COI: 28.51% |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
INDUK- -COI: 17.00% |
ICA- -COI: 19.39% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() THESS L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
|||
BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BELLA | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| DE VEGA | 4 | 7.25 | 29 | 14 (48.28%) | 21.43% | - | - | - | - |
| ALUD | 3 | 5.33 | 16 | 5 (31.25%) | 80% | 20% | - | - | - |
| ARIMMINUM USHAKIRAN | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | 100% | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BELLA | 10 | 70% | 30% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DE VEGA | 29 | 58.62% | 41.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALUD | 16 | 31.25% | 68.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM USHAKIRAN | 13 | 69.23% | 30.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,63538% | 12.5 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,6149% | 11.71875 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,6,6,7 | CUTT | 0,05288% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,11109% | 5.46875 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,05551% | 6.25 | 18,51% | 30 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,90467% |