| Nato: | 27-12-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1979372 |
| Microchip: | 380260101252120 |
| Madre: | GRACE GIULIETTA RICKY'S WOLF |
| Padre: | ARIMMINUM NAMOR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,9% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM NAMORHD A ED 0COI: 23.37% |
![]() GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() GRACE GIULIETTA RICKY'S WOLFHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() Q-AKU LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.96% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Gorthan Otsanda LillyHD B ED 0COI: 20.40% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMELIE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GRACE GIULIETTA RICKY'S WOLF | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | - | - | 100% | - |
| Gorthan Otsanda Lilly | 4 | 7 | 28 | 23 (82.14%) | 56.52% | 8.7% | 13.04% | 8.7% | - |
| Morrigan z Peronowki | 4 | 4.5 | 18 | 5 (27.78%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Merry Bell z Molu Es | 5 | 3.4 | 17 | 12 (70.59%) | 75% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMELIE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GRACE GIULIETTA RICKY'S WOLF | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gorthan Otsanda Lilly | 28 | 39.29% | 60.71% | 9.09% | 5.88% | 68 cm | 66 cm | 111 | 54 | 0.6 | 105 | 56 | 0.6 |
| Morrigan z Peronowki | 18 | 66.67% | 33.33% | 8.33% | 33.33% | 67 cm | 61.5 cm | 102.9 | - | 53.7 | 108.2 | 55.7 | 0.6 |
| Merry Bell z Molu Es | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | 12.5% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 18.75 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 4.6875 | 16,81% | 10 |
| COI TOTALE: | 2,84405% |