| Datum narození: | 15-11-2017 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Akki Podřipský vlk |
| Otec: | Zack z Litavské kotliny |
| Chovatel: | Krkonošský vlk |
| Majitel: | - |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.25 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() Zack z Litavské kotlinyHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Akki Podřipský vlkHD A ED 0COI: 21.67% |
![]() Burag Gris BrisaHD A ED 0COI: 20.78% |
![]() Echo z Údolí tichaHD A ED 0COI: 26.98% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Daria z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|||
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
![]() Catrin z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Aconcagua Norský vlkHD A -COI: 18.62% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Krkonošský vlk | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akki Podřipský vlk | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Aconcagua Norský vlk | 3 | 2.67 | 8 | 4 (50%) | 50% | - | - | - | - |
| Fantazie z Vlčí chaloupky | 4 | 9 | 36 | 15 (41.67%) | 80% | 13.33% | - | - | 6.67% |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Krkonošský vlk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akki Podřipský vlk | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | - | 69 cm | - | 110.1 | 53.6 | - | - | - | - |
| Aconcagua Norský vlk | 8 | 37.5% | 62.5% | 33.33% | 40% | 68 cm | 65.5 cm | 111.8 | 52.9 | - | 109.3 | 57.3 | - |
| Fantazie z Vlčí chaloupky | 36 | 41.67% | 58.33% | 33.33% | 38.1% | 68.6 cm | 63.3 cm | 106.7 | 54.8 | - | 112.8 | 79.4 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Fea z Ponického dvora | 0,8881% | 12.5 | 19,85% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dak Kollárov dvor | 0,48314% | 9.375 | 28,12% | 32 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 6.25 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Brit Hlas divočiny CS | 0,11033% | 6.25 | 15,03% | 30 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 6.25 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Eda Slňava | 0,06257% | 5.46875 | 29,63% | 15 |
| CELKOVÝ COI: | 2,2356% |