| Born: | 18-03-2017 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Beruška Tawy |
| Father: | Akim z Vlčí boudy |
| Breeder: | Tawy |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.54 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A63 F2 Oc Qp Xv54 Xf107,9 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Ira Tawy x Guy de Maupassant z Molu Es 2022-11-27 | |||||
| Cyrano Navarrewolf ♂ | - | - | - | - | |
| Corry Navarrewolf ♂ | - | - | - | - | |
| Clooney Navarrewolf ♂ | - | - | - | - | |
| Ciri Navarrewolf ♁ | - | - | - | - | |
| Carrie Navarrewolf ♁ | - | - | - | - | |
| Calwen Navarrewolf ♁ | - | - | - | - | |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ira Tawy | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Beruška Tawy | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Welcome Wolf Eden severu | 2 | 8 | 16 | 5 (31.25%) | 100% | - | - | - | - |
| Paige Eden severu | 4 | 4 | 16 | 7 (43.75%) | 100% | - | - | - | - |
| Ešír Eden severu | 4 | 2.75 | 11 | 7 (63.64%) | 28.57% | 71.43% | - | - | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 30% | 40% | 20% | 10% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ira Tawy | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beruška Tawy | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | 40% | 71 cm | 63 cm | 107 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | - |
| Welcome Wolf Eden severu | 16 | 37.5% | 62.5% | 16.67% | 30% | 72 cm | 62 cm | 102.8 | 55.6 | - | 112.4 | 54.3 | 0.7 |
| Paige Eden severu | 16 | 56.25% | 43.75% | 33.33% | 14.29% | 67.7 cm | 64 cm | 110 | 54.8 | - | 107.8 | 55.8 | - |
| Ešír Eden severu | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 42.86% | 70 cm | 61.3 cm | - | - | - | 108.9 | 54.1 | 0.8 |
| Inka z Litavské kotliny CS | 42 | 38.1% | 61.9% | 43.75% | 26.92% | 66.7 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,23674% | 7.8125 | 23,91% | 28 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,7 | Atos Heol CS | 0,32164% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Eta Pohostinstvo CS | 0,10709% | 7.03125 | 9,98% | 16 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Abra z Molu CS | 0,10636% | 4.6875 | 10,83% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 5.46875 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Aran Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 26 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| COI TOTAL: | 1,79515% |