| Datum narození: | 15-01-2009 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | LO09135331 |
| Mikročip: | 981100002105268 |
| Matka: | YAIKA |
| Otec: | FLOGHI |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.51 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() FLOGHI- -COI: 18.11% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARTICA- -COI: 22.10% |
![]() STITCH- -COI: 19.03% |
![]() DARKO PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() INKAHD B ED 0COI: 16.02% |
Cézar z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
|||
Cilka Křivoklátský AtosHD A -COI: 14.72% |
||||
![]() SARKA- -COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Heda z Holické pláně CSHD A -COI: 12.32% |
||||
![]() YAIKA- -COI: 22.04% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XAR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLOGHI | 7 | 3.29 | 23 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM TIMBER WOLF | 13 | 7.23 | 94 | 25 (26.6%) | 40% | 32% | 20% | 8% | - |
| Aron Malý Bysterec | 7 | 3.14 | 22 | 11 (50%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | - | 9.09% |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XAR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLOGHI | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM TIMBER WOLF | 94 | 40.43% | 59.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aron Malý Bysterec | 22 | 68.18% | 31.82% | 20% | 57.14% | 67.7 cm | 49 cm | - | - | - | 108.8 | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,66485% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Adon Irpruš | 0,22846% | 6.25 | 21,06% | 43 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 8.59375 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| CELKOVÝ COI: | 1,88424% |