Nestea Valley of Ours Hearts Sotto investigazione

Dátum narodenia: 10-01-2017
Pohlavie: Sučka
Register: -
Mikročip: -
Matka: Joyce Dite Lilou Du Val de l'Atre
Otec: I'm-Aslan du Domaine du vieux Manoir
Chovateľ: Valley of Ours Hearts
Majiteľ: -
Pôvod: FR
WOLF BLOOD: 28.5% Powered by WGI LAB
COI: 21,27% Powered by WGI LAB
AVK5: 83.87 % Powered by WGI LAB
AVK10: 12.41 % Powered by WGI LAB
Výber: -
Kontakty:
Velaskes z Molu Es

Velaskes z Molu Es

HD A -
COI: 19.82%
INDUK PASSO DEL LUPO

INDUK PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 23.88%

MIKY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 23.85%

FENDY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 20.03%
ARIMMINUM UPSTREAM

ARIMMINUM UPSTREAM

HD B ED 0
COI: 18.59%

Aron Malý Bysterec

HD B -
COI: 21.74%

Ambra Vlčí naděje

HD A -
COI: 19.57%
Ambre des Plaines de l'Est

Ambre des Plaines de l'Est

HD A ED 0
COI: 24.14%
Art Vlčí sen

Art Vlčí sen

HD A -
COI: 18.08%

Jerry Lee z Molu Es

HD A ED 0
COI: 16.29%

Cira Křivoklátský Atos

HD C -
COI: 14.72%
Elza Křivoklátský Atos

Elza Křivoklátský Atos

HD A -
COI: 17.60%

Bora Mabosa CS

HD A -
COI: 15.92%
Sun Gifu Feria

Sun Gifu Feria

- -
COI: 20.17%

Bey Jimili CS

- -
COI: 12.42%

Fehérlófia Ádáz

HD E -
COI: 16.83%

Ancora Minsk de Louba Tar

HD A -
COI: 14.77%
Utah z Molu Es

Utah z Molu Es

HD A ED 0
COI: 19.33%
OLIVER PASSO DEL LUPO

OLIVER PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 24.35%

CUTT

HD A -
COI: 19.76%

UMA

HD A -
COI: 20.00%
ARIMMINUM UPSTREAM

ARIMMINUM UPSTREAM

HD B ED 0
COI: 18.59%

Aron Malý Bysterec

HD B -
COI: 21.74%

Ambra Vlčí naděje

HD A -
COI: 19.57%
Crying Wolf Volos

Crying Wolf Volos

HD A -
COI: 29.38%

Crying Wolf Galiba

HD B -
COI: 23.91%

Crying Wolf Flash

HD C -
COI: 29.21%
Yvanka de New Flame

Yvanka de New Flame

- -
COI: 16.56%

Urakova

HD B -
COI: 16.65%
Crying Wolf Merlin

Crying Wolf Merlin

HD A -
COI: 26.56%

Hero z Rofa

HD A -
COI: 20.48%
Crying Wolf Ossa

Crying Wolf Ossa

HD B ED 0
COI: 32.73%

Fallko Kollarov Dvor

HD B -
COI: 37.11%

Crying Wolf Briza

HD B -
COI: 25.79%
Crying Wolf Merlin

Crying Wolf Merlin

HD A -
COI: 26.56%
Hero z Rofa

Hero z Rofa

HD A -
COI: 20.48%

Tambury z Rosíkova

HD A -
COI: 14.97%

Elba z Rofa

- -
COI: 25.96%
Crying Wolf Valli

Crying Wolf Valli

- -
COI: 29.38%
Crying Wolf Galiba

Crying Wolf Galiba

HD B -
COI: 23.91%

Fallko Kollarov Dvor

HD B -
COI: 37.11%
Crying Wolf Flash

Crying Wolf Flash

HD C -
COI: 29.21%

Alfi Vuk

- -
COI: 23.95%
Meno HD ED DM DW Výber
Šampionaty

Počet generácií

padre

Počet generácií

Plodnosť a štatistika HD

Meno Vrhy Σ Potomstvo Test HD HD A HD B HD C HD D HD E
Nestea Valley of Ours Hearts - - - - - - - - -
Joyce Dite Lilou Du Val de l'Atre 2 6.5 13 - - - - - -
Fillan de la Louve Blanche 4 5.75 23 - - - - - -
Crying Wolf Valli 4 5 20 - - - - - -
Crying Wolf Flash 5 4.4 22 8 (36.36%) 87.5% 12.5% - - -
Moňa z Krotkovského dvora CS 5 5.8 29 13 (44.83%) 30.77% 30.77% 23.08% - 7.69%

Štatistika pohlavia, Výšky a Rysov

Meno Potomstvo M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
Nestea Valley of Ours Hearts - - - - - - - - - - - - -
Joyce Dite Lilou Du Val de l'Atre 13 61.54% 38.46% - - - - - - - - - -
Fillan de la Louve Blanche 23 43.48% 56.52% - - - - - - - - - -
Crying Wolf Valli 20 50% 50% - - - - - - - - - -
Crying Wolf Flash 22 72.73% 27.27% 12.5% - 68 cm - - - - - - -
Moňa z Krotkovského dvora CS 29 55.17% 44.83% 12.5% 15.38% 65.5 cm 63 cm - - - - - -

Predkovia

Count Generácie Meno Podiel % Krv Dost. % Prog.
3 ♂ 4,6  -  ♀ 6 Chrop z Kladenské záře CS 0,22301% 9.375 17,17% 53
8 ♂ 7,7  -  ♀ 5,6,6,7,7,7 Omar z Krotkovského dvora CS 0,12719% 10.15625 31,05% 95
CELKOVÝ COI: 0,3502%