| Né: | 20-11-2017 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Cora Anwar |
| Père: | EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE |
| Eleveur: | Krhuv Dvur |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,03% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.42 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALEHD A ED 0COI: 20.44% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Freya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Cora AnwarHD A ED 0COI: 20.16% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Krhuv Dvur | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE | 16 | 6.44 | 103 | 62 (60.19%) | 56.45% | 12.9% | - | 1.61% | - |
| Ognyan Montale Girios dvasia | 16 | 5.5 | 88 | 28 (31.82%) | 78.57% | 14.29% | 3.57% | 3.57% | - |
| Tannin z Peronowki | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Arab Midgardhus | 3 | 5.67 | 17 | 3 (17.65%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 9 | 6.89 | 62 | 16 (25.81%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Krhuv Dvur | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE | 103 | 45.63% | 54.37% | 8.51% | 8.93% | 69.3 cm | 64 cm | 107.5 | 55 | 0.6 | 109.4 | 54.2 | 0.7 |
| Ognyan Montale Girios dvasia | 88 | 60.23% | 39.77% | 5.66% | 17.14% | 45 cm | 41.8 cm | 73.8 | 35.7 | - | 66.1 | 33 | 0.3 |
| Tannin z Peronowki | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arab Midgardhus | 17 | 58.82% | 41.18% | - | 14.29% | - | 65 cm | - | - | - | 109.2 | 56.9 | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 62 | 50% | 50% | 16.13% | 9.68% | 67.4 cm | 61.7 cm | 109.4 | 56.3 | 0.6 | 111.9 | 57.1 | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTAL: | 1,33122% |