| Born: | 06-06-2017 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Amy Lee von Da Ma Kennel Wolf |
| Father: | Bolkan Tana del Lupo |
| Breeder: | von Da Ma Kennel Wolf |
| Owner: | - |
| Nation: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.12 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Bolkan Tana del LupoHD B ED 0COI: 20.64% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BIRBAHD A ED 0COI: 26.62% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() Amy Lee von Da Ma Kennel WolfHD A ED 0COI: 21.46% |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BELLE SISSI' AUTA PARAJHD C -COI: 19.41% |
![]() COSMO DANIEL ELITE FENICSHD A -COI: 17.53% |
![]() IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
|
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Dheer' Sybb de la Mollyniére de Lo'ScaleHD A -COI: 18.44% |
![]() Crying Wolf Sibir- -COI: 29.38% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
||
Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
||||
![]() Bubka de New FlameHD A -COI: 20.34% |
Xamky de New Flame- -COI: 15.67% |
|||
Kora z Litavské kotliny- -COI: 20.05% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Damaris Destiny von Da Ma Kennel Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amy Lee von Da Ma Kennel Wolf | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| BELLE SISSI' AUTA PARAJ | 4 | 5.25 | 21 | 4 (19.05%) | 25% | 75% | - | - | - |
| Dheer' Sybb de la Mollyniére de Lo'Scale | 3 | 4.67 | 14 | 3 (21.43%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Bubka de New Flame | 6 | 6.17 | 37 | 18 (48.65%) | 55.56% | 22.22% | 11.11% | 5.56% | - |
| Kora z Litavské kotliny | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Damaris Destiny von Da Ma Kennel Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amy Lee von Da Ma Kennel Wolf | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BELLE SISSI' AUTA PARAJ | 21 | 61.9% | 38.1% | 7.69% | 12.5% | 67 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dheer' Sybb de la Mollyniére de Lo'Scale | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bubka de New Flame | 37 | 51.35% | 48.65% | 15.79% | - | 42.7 cm | - | 104 | 52 | - | - | - | - |
| Kora z Litavské kotliny | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,53969% | 10.9375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| COI TOTAL: | 1,37196% |