| Nato: | 08-05-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO18106710 |
| Microchip: | 380260101114837 |
| Madre: | DEBRA |
| Padre: | KANAK |
| Allevatore: | SABATINI ANTONINO (LUPI DEL VELINO) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,38% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.05 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() KANAKHD E ED 0COI: 23.53% |
![]() BAKUR- -COI: 24.11% |
![]() ARES- -COI: 23.43% |
![]() QUOD- -COI: 23.89% |
FUOCO- -COI: 21.19% |
KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
||||
![]() KARIMHD A ED 0COI: 22.88% |
ARON- -COI: 21.91% |
|||
BRINA- -COI: 19.77% |
||||
![]() ASIA- -COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
|||
LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
||||
![]() KIVA- -COI: 21.31% |
![]() FLOYD RED CROW- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|
AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() EVA- -COI: 22.37% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() JACKIE- -COI: 19.10% |
RENDYHD B -COI: 19.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() DEBRAHD A ED BLCOI: 22.29% |
![]() WOLFHD A ED 0COI: 27.23% |
![]() DOOR PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() BAGHEERA- -COI: 19.05% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ZANNA BIANCAHD A -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
TAIGOHD A -COI: 20.03% |
|
KIMURA- -COI: 18.23% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CODY SHUNG MANITU TANKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KANAK | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| BAKUR | 9 | 5 | 45 | 32 (71.11%) | - | 3.13% | - | - | 3.13% |
| ARES | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | - | 33.33% | - | - | - |
| QUOD | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| FUOCO | 5 | 5.2 | 26 | 1 (3.85%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CODY SHUNG MANITU TANKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KANAK | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BAKUR | 45 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 25 | 48% | 52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUOD | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FUOCO | 26 | 57.69% | 42.31% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | TAIGO | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 7 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,5 | UMA | 0,16532% | 10.15625 | 20% | 51 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | ARIMMINUM FLAHERTY | 0,20029% | 7.8125 | 18,15% | 12 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | FLY | 0,21523% | 7.8125 | 25,81% | 12 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,10661% | 4.6875 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 6.25 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,10496% | 6.25 | 20,03% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7 | Dyk Věrný | 0,16362% | 8.59375 | 18,64% | 48 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7 | CUTT | 0,21152% | 8.59375 | 19,76% | 144 |
| 9 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,22281% | 10.9375 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Carmen Vlčí stezka | 0,05661% | 6.25 | 19,83% | 26 |
| COI TOTALE: | 2,19939% |