| Born: | 05-11-2008 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO0989394 |
| Microchip: | 981100000632437 |
| Mother: | BEAUTY ISKA |
| Father: | ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINO |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.24 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMANDA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BEAUTY ISKA | 1 | 4 | 4 | 1 (25%) | - | - | - | 100% | - |
| OMBRA PASSO DEL LUPO | 4 | 3.5 | 14 | 9 (64.29%) | 44.44% | 33.33% | 22.22% | - | - |
| UMA | 8 | 6.38 | 51 | 14 (27.45%) | 50% | 35.71% | 14.29% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMANDA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BEAUTY ISKA | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OMBRA PASSO DEL LUPO | 14 | 42.86% | 57.14% | 16.67% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| UMA | 51 | 66.67% | 33.33% | 2.94% | 5.88% | 70 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 7.8125 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,36459% | 8.59375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aska Jimili CS | 0,10772% | 4.6875 | 12,42% | 33 |
| 25 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,97656% | 26.5625 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,27072% | 7.03125 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 4.6875 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 24 |
| COI TOTAL: | 3,38372% |