| Dátum narodenia: | 26-01-2010 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Armony la Seven Loup Cie |
| Otec: | Doàn des Plaines de l'Est |
| Chovateľ: | la Seven Loup Cie |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | FR |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,28% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.46 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F'Salvador la Seven Loup Cie | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Doàn des Plaines de l'Est | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Geryon z Peronówki | 4 | 4.5 | 18 | 9 (50%) | 44.44% | 11.11% | 33.33% | 11.11% | - |
| Kondor z Krotkovského dvora | 1 | 7 | 7 | 5 (71.43%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F'Salvador la Seven Loup Cie | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Doàn des Plaines de l'Est | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Geryon z Peronówki | 18 | 55.56% | 44.44% | - | 25% | - | 64 cm | - | - | - | 108 | 54 | - |
| Kondor z Krotkovského dvora | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,88869% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 12.5 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 5,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,37551% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 17 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,85449% | 21.09375 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,16093% | 5.46875 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,14749% | 6.25 | 0,73% | 62 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| CELKOVÝ COI: | 4,61018% |