| Nato: | 13-07-2009 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Thalia |
| Padre: | Crying Wolf Sibir |
| Allevatore: | La Mollyniére de Lo'Scale |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 31.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 41,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 51.61 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 5.72 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eaz'Yll-Nidd de la Mollynière de Lo'Scale | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Sibir | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | 60% | - | - | - |
| Crying Wolf Galiba | 4 | 4.25 | 17 | 3 (17.65%) | 100% | - | - | - | - |
| Fallko Kollarov Dvor | 6 | 3.17 | 19 | 6 (31.58%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eaz'Yll-Nidd de la Mollynière de Lo'Scale | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Sibir | 11 | 54.55% | 45.45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Galiba | 17 | 64.71% | 35.29% | 9.09% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Fallko Kollarov Dvor | 19 | 73.68% | 26.32% | 14.29% | - | 65 cm | - | 108 | 52 | - | - | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Fallko Kollarov Dvor | 8,31139% | 37.5 | 37,11% | 19 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 8,31395% | 37.5 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 3,4 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 2,00153% | 28.125 | 29,71% | 27 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 3,4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 2,035% | 28.125 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,4,5 | Orlík z Rosíkova CS | 1,06773% | 23.4375 | 36,77% | 127 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 4,5,5,5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,86632% | 25.78125 | 11,03% | 11 |
| 38 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,67627% | 52.34375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Cita z Banišťa CS | 0,32187% | 10.15625 | 9,86% | 27 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 10.15625 | 9,86% | 43 |
| 13 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 16.40625 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 29,4825% |