| Nato: | 27-05-2008 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO08131266 |
| Microchip: | 981100000888442 |
| Madre: | ARISSA |
| Padre: | INDUK PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 28,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.18 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| MOON BEAM L'AMICO DEL LUPO x RASCAL PASSO DEL LUPO 2013-04-07 | |||||
| GIOVE ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| SATURNO ♂ | - | - | - | - | |
| VENERE ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MOON BEAM L'AMICO DEL LUPO | 1 | 3 | 3 | 2 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| ARISSA | 2 | 5.5 | 11 | 7 (63.64%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| REPKA | 8 | 5.63 | 45 | 12 (26.67%) | 75% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 7 | 4.57 | 32 | 11 (34.38%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MOON BEAM L'AMICO DEL LUPO | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISSA | 11 | 27.27% | 72.73% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| REPKA | 45 | 35.56% | 64.44% | 6.25% | 3.45% | 66 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 32 | 40.63% | 59.38% | 15.38% | 5.26% | 71.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | CUTT | 6,76873% | 37.5 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,87493% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Charon Šedá eminence | 0,89125% | 15.625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Farna Jimili CS | 0,23674% | 10.9375 | 23,91% | 77 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5 | Dora Šedá eminence | 0,58295% | 14.0625 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,53607% | 14.0625 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Besi Zepeř CS | 0,32558% | 10.9375 | 13,4% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,34839% | 10.9375 | 21,29% | 14 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 7.03125 | 16,94% | 54 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,18229% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 12,6325% |