| Datum narození: | 08-09-2017 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | LO17178218 |
| Mikročip: | 380260042853289 |
| Matka: | CONNIE GUBBIO |
| Otec: | ARIMMINUM YUNKAI VALAR |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.46 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() ARIMMINUM YUNKAI VALARHD A ED 0COI: 22.19% |
![]() BENJAMIN NIVISREGEMHD B ED 0COI: 20.41% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() WAKIZAHD B ED 0COI: 24.99% |
![]() ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
||
HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
||||
![]() ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ELIZABETHHD A ED 0COI: 22.57% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
CONNIE GUBBIOHD A ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
![]() Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EMPEROR BLACKGATE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM YUNKAI VALAR | 3 | 4.67 | 14 | 3 (21.43%) | 66.67% | - | - | - | - |
| BENJAMIN NIVISREGEM | 9 | 6.11 | 55 | 32 (58.18%) | 59.38% | 9.38% | 3.13% | - | - |
| Crying Wolf Echo | 20 | 4.2 | 84 | 34 (40.48%) | 73.53% | 17.65% | 5.88% | 2.94% | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EMPEROR BLACKGATE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM YUNKAI VALAR | 14 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BENJAMIN NIVISREGEM | 55 | 50.91% | 49.09% | - | 11.11% | - | 60.7 cm | - | - | - | 112.1 | 53.8 | - |
| Crying Wolf Echo | 84 | 38.1% | 61.9% | - | 5.77% | - | 61.7 cm | - | - | - | 109.5 | 53.2 | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,6,7 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 2,37462% | 21.09375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 4,6,7 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 2,45959% | 21.09375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5,7 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 13.28125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Chasa Ruskov dvor CS | 0,1092% | 4.6875 | 13,12% | 14 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 6.25 | 36,18% | 91 |
| CELKOVÝ COI: | 6,01771% |