| Nato: | 21-12-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Tasja Eden severu |
| Padre: | Larson Dar wilka |
| Allevatore: | Forest Hood |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,12% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coco Forest Hood | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tasja Eden severu | 3 | 4.67 | 14 | 3 (21.43%) | - | - | - | - | - |
| Ešír Eden severu | 4 | 2.75 | 11 | 7 (63.64%) | 28.57% | 71.43% | - | - | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 30% | 40% | 20% | 10% | - |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coco Forest Hood | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tasja Eden severu | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ešír Eden severu | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 42.86% | 70 cm | 61.3 cm | - | - | - | 108.9 | 54.1 | 0.8 |
| Inka z Litavské kotliny CS | 42 | 38.1% | 61.9% | 43.75% | 26.92% | 66.7 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 3,45399% | 25 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,68059% | 10.9375 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 7.8125 | 9,99% | 23 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,05807% | 3.90625 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,05355% | 3.90625 | 10,08% | 20 |
| COI TOTALE: | 5,58933% |