| Nato: | 23-12-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Tara Kysucká hviezda |
| Padre: | Ares Karpatská svorka |
| Allevatore: | Tasha |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,07% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flo Daisy Tasha | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tara Kysucká hviezda | 4 | 3.25 | 13 | 4 (30.77%) | 25% | - | - | - | - |
| Jess spod Ďumbiera | 3 | 2 | 6 | 4 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 25% | 18.75% | 6.25% | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Citka Kollárov dvor | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flo Daisy Tasha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tara Kysucká hviezda | 13 | 38.46% | 61.54% | 20% | - | 69 cm | - | 110.8 | 55.1 | 0.6 | - | - | - |
| Jess spod Ďumbiera | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 100% | 65 cm | 59.7 cm | 113.8 | 53.4 | - | 110.1 | 54.6 | 0.7 |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 36 | 66.67% | 33.33% | 20.83% | 16.67% | 67.6 cm | 61 cm | - | - | - | 116 | 54 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Citka Kollárov dvor | 5 | 20% | 80% | 100% | 50% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cagi od Úhoště | 0,89295% | 12.5 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,30541% | 8.59375 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 18 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,42725% | 17.96875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,05844% | 4.6875 | 20,35% | 20 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,04916% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| COI TOTALE: | 3,5385% |