| Nato: | 22-06-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO17140382 |
| Microchip: | 380260100685722 |
| Madre: | YUKI |
| Padre: | ARES |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 36,35% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 54.84 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ARES- -COI: 19.05% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
|
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() YUKI- -COI: 40.24% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIEL- -COI: 21.31% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
|
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM VASYAHD A -COI: 24.93% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DOLLY DELL'ARENUSE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUKI | 4 | 4.75 | 19 | 15 (78.95%) | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 2 | 6 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASYA | 2 | 8 | 16 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ISTARKETTYPRY | 4 | 7 | 28 | 13 (46.43%) | 46.15% | 38.46% | 15.38% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DOLLY DELL'ARENUSE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUKI | 19 | 57.89% | 42.11% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 12 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASYA | 16 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ISTARKETTYPRY | 28 | 53.57% | 46.43% | 13.33% | 7.69% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2 - ♀ 2,3 | Teutatis z Molu Es | 20,25689% | 62.5 | 18,35% | 58 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | CUTT | 1,69218% | 18.75 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 4,5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 18.75 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,89125% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,7,7 | Dina z Banišťa CS | 0,15779% | 10.9375 | 8,72% | 27 |
| COI TOTALE: | 23,67908% |