| Nato: | 07-04-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1792860 |
| Microchip: | 380260043021059 |
| Madre: | KENDA DI KORAK |
| Padre: | PEGASO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 28,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() PEGASO- -COI: 21.80% |
![]() DAEMON- -COI: 40.89% |
![]() ORSO- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() KRIZIA- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() HARLEYHD B ED 0COI: 22.33% |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() KENDA DI KORAK- -COI: 24.11% |
![]() ARGO- -COI: 21.27% |
![]() DAEMON- -COI: 40.89% |
![]() ORSO- -COI: 20.42% |
FOGAR- -COI: 21.19% |
CLODETTE- -COI: 24.21% |
||||
![]() KRIZIA- -COI: 20.42% |
FOGAR- -COI: 21.19% |
|||
CLODETTE- -COI: 24.21% |
||||
![]() HOPEHD A ED 0COI: 25.15% |
![]() CLOVER PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
||
AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
||||
![]() NENE'- -COI: 25.06% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| AKELA x VICTOR MAVERIK 2019-06-15 | |||||
| ARON LAMPO ♂ | - | - | - | - | |
| ALPHA ♁ | - | - | - | - | |
| ALEK ♂ | - | - | - | - | |
| ARES MAVERICK ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKELA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| KENDA DI KORAK | 1 | 4 | 4 | 4 (100%) | 25% | - | - | - | - |
| NENE' | 3 | 4.33 | 13 | 12 (92.31%) | 8.33% | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 5 | 7 | 35 | 6 (17.14%) | 100% | - | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKELA | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KENDA DI KORAK | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENE' | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 35 | 62.86% | 37.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | DAEMON | 7,96209% | 37.5 | 40,89% | 20 |
| 7 | ♂ 5,5,7,7 - ♀ 6,7,7 | CLOVER | 0,44412% | 10.9375 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Carmen Vlčí stezka | 0,11323% | 4.6875 | 19,83% | 26 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,05339% | 5.46875 | 13,15% | 15 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,22281% | 7.8125 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 8,79564% |