| Nato: | 21-03-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1784562 |
| Microchip: | 380260140044878 |
| Madre: | SOFIA ASIA |
| Padre: | QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,07% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Elka z Vlčí pláně CSHD A -COI: 14.83% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() SOFIA ASIA- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ICE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO | 8 | 4.63 | 37 | 7 (18.92%) | 57.14% | 14.29% | - | - | - |
| LUPO | 10 | 5.2 | 52 | 5 (9.62%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| INDUK | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ICE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO | 37 | 59.46% | 40.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 52 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | CLOVER | 0,88824% | 12.5 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Juna Hlas divočiny CS | 0,10477% | 7.03125 | 11,78% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Farna Jimili CS | 0,23674% | 6.25 | 23,91% | 77 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,34839% | 7.8125 | 21,29% | 53 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,12355% |