| Nato: | 13-03-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1781104 |
| Microchip: | 380260140057317 |
| Madre: | ANNA |
| Padre: | Artic Wolf Audaci Bubbledog |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,81% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Artic Wolf Audaci BubbledogHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Anabella LostrisHD A ED 0COI: 19.45% |
![]() Amor Sokolí okoHD A -COI: 18.43% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() Annie z HolštejnaHD C -COI: 17.29% |
![]() Kelt z Molu EsHD C -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Carey Šedý chlup- -COI: 16.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() ANNAHD A ED 0COI: 24.31% |
![]() ADAR- -COI: 20.18% |
![]() ANTARESHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() KUMA- -COI: 19.64% |
![]() ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
![]() Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() ASKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() OLLY- -COI: 17.79% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Artic Wolf Audaci Bubbledog | 2 | 7.5 | 15 | 8 (53.33%) | 37.5% | 12.5% | - | - | - |
| Baladin Arqeva | 9 | 6 | 54 | 25 (46.3%) | 88% | - | - | 4% | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Artic Wolf Audaci Bubbledog | 15 | 26.67% | 73.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baladin Arqeva | 54 | 46.3% | 53.7% | 20% | 37.93% | 70.4 cm | 64.8 cm | 108.3 | 54.8 | 0.6 | 109.7 | 55.1 | 0.7 |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 4,6,6,6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 11.71875 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,5 | OASIA | 0,10831% | 7.03125 | 17,79% | 27 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 6.25 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Colt Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 81 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,05551% | 3.90625 | 18,51% | 17 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 3.90625 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 1,59421% |