| Nato: | 21-01-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1754272 |
| Microchip: | 380260002863994 |
| Madre: | GRACE LUNA |
| Padre: | TRE QUARTI DI LUNA ASLAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,7% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() TRE QUARTI DI LUNA ASLAN- -COI: 28.51% |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
|||
Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() THESS L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
![]() TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() GRACE LUNA- -COI: 25.41% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 24.78% |
![]() ARIMMINUM THORHD A -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CLOEHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
||||
![]() BRIDGE- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NYMERIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GRACE LUNA | 5 | 5.2 | 26 | 5 (19.23%) | 20% | - | - | - | - |
| BRIDGE | 4 | 7 | 28 | 3 (10.71%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| FLY | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| DAUNA | 5 | 6.2 | 31 | 10 (32.26%) | 70% | 30% | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NYMERIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GRACE LUNA | 26 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRIDGE | 28 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLY | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAUNA | 31 | 51.61% | 48.39% | 6.25% | 13.33% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 3,4 - ♀ 4,4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 5,08307% | 31.25 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6 | CUTT | 0,21152% | 10.9375 | 19,76% | 144 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6,7,7,7 - ♀ 6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,22281% | 13.28125 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 5,96152% |