| Nato: | 05-11-2007 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO08118318 |
| Microchip: | 981100000661073 |
| Madre: | DAMSEL DEI FADALVI |
| Padre: | DANKO DEI FADALVI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 40,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 50.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DANKO DEI FADALVIHD E ED 0COI: 20.12% |
![]() IZZATHD A ED 2COI: 23.66% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() LILLA- -COI: 19.17% |
![]() PORAN- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ZIRA- -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() ARIMMINUM UTEHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() DAMSEL DEI FADALVI- -COI: 20.12% |
![]() IZZATHD A ED 2COI: 23.66% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() LILLA- -COI: 19.17% |
![]() PORAN- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ZIRA- -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() ARIMMINUM UTEHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZEUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DANKO DEI FADALVI | 3 | 4.33 | 13 | 2 (15.38%) | 50% | - | - | - | 50% |
| IZZAT | 1 | 9 | 9 | 1 (11.11%) | - | - | - | - | 100% |
| RENDY | 7 | 6.43 | 45 | 5 (11.11%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZEUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DANKO DEI FADALVI | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IZZAT | 9 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RENDY | 45 | 42.22% | 57.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | IZZAT | 13,48548% | 50 | 23,66% | 9 |
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | ARIMMINUM UTE | 13,64585% | 50 | 18,59% | 17 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 12.5 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 27,56019% |