| Nato: | 31-12-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1643704 |
| Microchip: | 380260042561954 |
| Madre: | NENE' |
| Padre: | ARGO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ARGO- -COI: 21.27% |
![]() DAEMON- -COI: 40.89% |
![]() ORSO- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() KRIZIA- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() HOPEHD A ED 0COI: 25.15% |
![]() CLOVER PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() NENE'- -COI: 25.06% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KIRA DI KORAK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENE' | 3 | 4.33 | 13 | 12 (92.31%) | 8.33% | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 5 | 7 | 35 | 6 (17.14%) | 100% | - | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KIRA DI KORAK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENE' | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 35 | 62.86% | 37.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | NAZKA | 0,44086% | 14.0625 | 20% | 47 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 4,4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 17.1875 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,62975% | 10.9375 | 20,03% | 38 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 4,6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4 | Carmen Vlčí stezka | 0,22646% | 8.59375 | 19,83% | 26 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,5 | CUTT | 0,42305% | 11.71875 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| COI TOTALE: | 4,02365% |