| Born: | 03-11-2016 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Xí od Úhoště |
| Father: | Domenico Tichý stín |
| Breeder: | od Úhoště |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.83 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yzzy II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xí od Úhoště | 2 | 4 | 8 | 5 (62.5%) | 40% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yzzy II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xí od Úhoště | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 20% | 32.5 cm | 64 cm | 112.3 | 53.8 | - | 105.5 | 56.3 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Brit Hlas divočiny CS | 0,22065% | 7.8125 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,23674% | 7.8125 | 23,91% | 28 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,67841% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Bety Zepeř CS | 0,65116% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 3.90625 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Cabrixa Vopa CS | 0,05414% | 4.6875 | 12,48% | 27 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,0509% | 4.6875 | 4,64% | 60 |
| COI TOTAL: | 3,08274% |