| Nato: | 16-12-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1737016 |
| Microchip: | 380260010311489 |
| Madre: | MATILDA |
| Padre: | CAIO GRIGIO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() CAIO GRIGIO- -COI: 30.75% |
![]() ARES- -COI: 19.64% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
![]() EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() ORSA- -COI: 21.44% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ZENA- -COI: 16.26% |
Cid Křivoklátský Atos- -COI: 14.72% |
|||
CHEER PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() ZOE- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
ANGEL- -COI: 16.39% |
|||
BAMBOLA- -COI: 17.76% |
||||
![]() MATILDA- -COI: 19.61% |
![]() CHADOW PASSO DEL LUPOHD B -COI: 21.03% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 18.09% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Bambi Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA DELAWAREHD A ED 0COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAIO GRIGIO | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| ARES | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| URAN | 6 | 6.5 | 39 | 2 (5.13%) | 50% | 50% | - | - | - |
| EMIR PASSO DEL LUPO | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAIO GRIGIO | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| URAN | 39 | 51.28% | 48.72% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EMIR PASSO DEL LUPO | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | CUTT | 1,26914% | 17.1875 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | CLOVER | 0,66618% | 10.9375 | 18,51% | 91 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,27851% | 7.8125 | 17,24% | 120 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,39574% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Adon Irpruš | 0,22846% | 6.25 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,16621% | 6.25 | 16,83% | 25 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Ajša Dar přírody CS | 0,21371% | 6.25 | 10,79% | 14 |
| COI TOTALE: | 3,32517% |