| Datum narození: | 11-12-2016 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | LO1716893 |
| Mikročip: | 380260100551759 |
| Matka: | ARIMMINUM LUCY |
| Otec: | AIKO SIBILLINI |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.90 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() AIKO SIBILLINIHD B ED 0COI: 23.33% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Dolga Malý BysterecHD C -COI: 22.55% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
|
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() ARIMMINUM LUCYHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Zenith od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.56% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Crying Wolf WickeyHD A -COI: 18.13% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internazionale di Fermo Giudice: Maria Ceccarelli |
16-07-2017 | Youth class (9-18 months) | Molto promettente | 2 | |
||
| Nazionale di Fano Mostra Speciale Giudice: Maffezzoni Bruno |
29-08-2020 | Open class | Eccellente | 3 | |
||
| Internazionale di Fermo Giudice: Maffezioni Bruno |
18-07-2021 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| RADUNO NAZIONALE CLC Giudice: VIERA VITKOVA |
25-07-2021 | Open class | Assente | - | |
||
| Nazionale di Benevento Giudice: Simona Coriddi |
31-10-2021 | Working class | Molto buono | 1 | |
||
| ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE AVELLINO (AV) Giudice: CONDO' PIETRO PAOLO |
27-11-2021 | Working class | Molto buono | 2 | |
||
| Raduno di Avellino (AV) Giudice: DI COLA AGOSTINO |
27-11-2021 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Internazionale Rieti Giudice: MAFFEZZONI BRUNO |
30-04-2022 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Nazionale di Cingoli Giudice: Bottagisio Pietro |
10-07-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Es. Internazionale di Fermo Giudice: MAFFEZZONI BRUNO |
17-07-2022 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Internazionale di Iesi Giudice: Biondi de Ciabatti Ilaria |
29-07-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
| Esposizione Internazionale di Teramo Giudice: La Barbera Antonio |
16-10-2022 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
| IDS Foggia Giudice: VITKOVA VIERA |
26-11-2022 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC, ris. CACIB |
||
| Nazionale di Ascoli Piceno Giudice: MARCHEGIANI LEONARDO |
21-05-2023 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EIKO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LUCY | 2 | 5.5 | 11 | 7 (63.64%) | 42.86% | 28.57% | - | - | - |
| ARIMMINUM ODETTE | 6 | 4.17 | 25 | 17 (68%) | 76.47% | 17.65% | 5.88% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EIKO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LUCY | 11 | 54.55% | 45.45% | 16.67% | - | 69 cm | - | 110.1 | 55.7 | 0.7 | - | - | - |
| ARIMMINUM ODETTE | 25 | 48% | 52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | ARIMMINUM ODETTE | 6,53392% | 37.5 | 20% | 25 |
| 3 | ♂ 3,5 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 1,82338% | 21.875 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Ali Reolup | 0,22217% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 7.03125 | 12,32% | 32 |
| CELKOVÝ COI: | 8,76026% |