| Nato: | 30-11-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1729253 |
| Microchip: | 380260002849590 |
| Madre: | ZOE |
| Padre: | ARIMMINUM EXIAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM EXIANHD A ED 0COI: 22.57% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() ZOEHD C -COI: 21.60% |
![]() ARES- -COI: 28.66% |
![]() RAZY- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() SAFIRA- -COI: 23.49% |
![]() BRIXI CASA DELLA ROSA- -COI: 19.87% |
Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() SHIELA- -COI: 16.16% |
Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() ANITA- -COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUNA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZOE | 1 | 7 | 7 | 6 (85.71%) | - | 16.67% | - | - | - |
| ANITA | 3 | 6 | 18 | 2 (11.11%) | 50% | - | 50% | - | - |
| BRINA | 3 | 4.67 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| FLY | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| DAUNA | 5 | 6.2 | 31 | 10 (32.26%) | 70% | 30% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUNA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZOE | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANITA | 18 | 27.78% | 72.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRINA | 14 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLY | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAUNA | 31 | 51.61% | 48.39% | 6.25% | 13.33% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 14.84375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 13.28125 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Ali Reolup | 0,33326% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,04267% |