| Nato: | 22-08-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO16148957 |
| Microchip: | 380260042664469 |
| Madre: | ALIXDEMOUSTIER |
| Padre: | THOR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() THOR- -COI: 40.24% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
![]() Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
Eramis Vopa CS- -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ZARA- -COI: 21.31% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
|
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM VASYAHD A -COI: 24.93% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ALIXDEMOUSTIERHD B ED BLCOI: 25.05% |
![]() WOTANHD A ED 0COI: 24.16% |
![]() LEONIDA- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() HELLY PASSO DEL LUPO- -COI: 23.71% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() EDA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() WILKAHD B ED 0COI: 21.88% |
![]() PRISKO PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.82% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() SIOUX PASSO DEL LUPOHD A -COI: 21.43% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() EFRIE VILLA ANDREI- -COI: 26.53% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() QUINNY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
NENSYHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INDIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALIXDEMOUSTIER | 4 | 4.75 | 19 | 4 (21.05%) | - | 25% | 25% | - | - |
| WILKA | 5 | 6.6 | 33 | 18 (54.55%) | 5.56% | 5.56% | - | - | - |
| EFRIE VILLA ANDREI | 3 | 4 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| QUINNY PASSO DEL LUPO | 2 | 2.5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 6 | 5.33 | 32 | 11 (34.38%) | 63.64% | 27.27% | 9.09% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| INDIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALIXDEMOUSTIER | 19 | 52.63% | 47.37% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| WILKA | 33 | 63.64% | 36.36% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EFRIE VILLA ANDREI | 12 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUINNY PASSO DEL LUPO | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,2793% | 21.875 | 18,59% | 57 |
| 5 | ♂ 4,5,5 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,559% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,6,7 | CUTT | 0,52881% | 10.15625 | 19,76% | 144 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 2,70132% |