| Nato: | 10-07-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO16143940 |
| Microchip: | 380260100438537 |
| Madre: | ZANNA |
| Padre: | BAYER |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.71 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() BAYER- -COI: 20.12% |
![]() SABA SWEET MISHA LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.76% |
![]() MORAVIAHD A ED 0COI: 22.86% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Herby Malý Bysterec- -COI: 24.53% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA JITRENKAHD A ED 0COI: 20.27% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA BRISAHD B -COI: 21.97% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
Goody od ÚhoštěHD A -COI: 15.91% |
||||
![]() KRISTAL- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
![]() URAN- -COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() SENDY- -COI: 21.63% |
ANGEL- -COI: 16.39% |
|||
BAMBOLA- -COI: 17.76% |
||||
![]() ZANNA- -COI: 23.21% |
![]() THOR- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
![]() FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() MACUIA- -COI: 32.00% |
![]() ZARO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() IELA PASSO DEL LUPOHD C ED 2COI: 22.15% |
![]() CIAKI PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() VANJA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| SARAI x ARAGON SIGNORE DELLA SILA 2019-12-04 | |||||
| WOLF ♂ | - | - | - | - | |
| DAKOTA ♁ | - | - | - | - | |
| MYSHA ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SARAI | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| ZANNA | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | - | - | - | - | - |
| MACUIA | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| IELA PASSO DEL LUPO | 3 | 5 | 15 | 2 (13.33%) | 50% | - | - | - | - |
| VANJA PASSO DEL LUPO | 3 | 5 | 15 | 2 (13.33%) | 50% | - | 50% | - | - |
| ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 6 | 5 | 30 | 13 (43.33%) | 69.23% | 30.77% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SARAI | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZANNA | 8 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MACUIA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IELA PASSO DEL LUPO | 15 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VANJA PASSO DEL LUPO | 15 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 30 | 53.33% | 46.67% | 12.5% | 7.14% | 68.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | CUTT | 0,63457% | 12.5 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Carmen Vlčí stezka | 0,22646% | 7.8125 | 19,83% | 26 |
| 9 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,6,6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 14.84375 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 1,30704% |