| Nato: | 06-01-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1634683 |
| Microchip: | 380260002550542 |
| Madre: | BELLE |
| Padre: | DOCK-DEMON-SUN L'AMICO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,13% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DOCK-DEMON-SUN L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.55% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() AYLYNHD A ED 0COI: 19.73% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() FAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() BELLEHD A ED 0COI: 21.76% |
![]() BENITO SPIRITO LIBEROHD A ED 0COI: 22.10% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM JOLIEHD B ED 0COI: 23.15% |
![]() Crying Wolf Robin HoodHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ARIMMINUM VEGAHD B ED 0COI: 24.93% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() CRISTALL PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.32% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() QUEHYLA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KLEOPATRA SPIRITO LIBERO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BELLE | 6 | 5.33 | 32 | 13 (40.63%) | 46.15% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| CRISTALL PASSO DEL LUPO | 3 | 6 | 18 | 8 (44.44%) | 87.5% | - | - | 12.5% | - |
| QUEHYLA PASSO DEL LUPO | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 6 | 3.33 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 12.5% | 25% | - | - |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KLEOPATRA SPIRITO LIBERO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BELLE | 32 | 43.75% | 56.25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CRISTALL PASSO DEL LUPO | 18 | 61.11% | 38.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUEHYLA PASSO DEL LUPO | 15 | 40% | 60% | - | 11.11% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 20 | 50% | 50% | - | 10% | - | 62 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Ajax od Tištínského potoka | 3,52952% | 25 | 18,89% | 54 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,74372% | 18.75 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | CUTT | 0,42305% | 12.5 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 10.9375 | 17,24% | 120 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,48247% | 13.28125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 6,73519% |